XRP KENDİSİNİ NASIL SAVUNACAK

XRP RİPPLE Haber – Ortaya çıkan yeni bir rapor, Ripple’ın XRP’yi yasa dışı bir şekilde kayıtsız bir menkul kıymet olarak sattığı yönündeki SEC suçlamalarına karşı kendisini nasıl savunmayı planladığını gösteriyor

YENİ RAPOR ORTAYA ÇIKTI !!!

Ripple, XRP fiyatının tarihsel görünümünü kanıt olarak sunacak

Yıllar boyunca XRP fiyatının seyri, Ripple’ ın savunmasında önemli bir rol oynayabilir. Ripple’ ın yasal stratejisi hakkında bilgi sahibi olan kaynaklara atıfta bulunan Yahoo Finance, Ripple’ ın, Ripple hakkındaki haberlerin XRP ’ nin fiyatı üzerinde hiçbir etkisi olmadığını belirtti.

Ripple, ödeme devi MoneyGram ile stratejik bir ortaklık açıkladığında XRP’nin yatay işlem yaptığı 19 Haziran 2019 en önemli örneklerden biri.

CoinMarketCap’ e göre XRP 19 Haziran 2019 gününe 0,4288 dolardan başladı ve günü 0,4368 dolardan bitirdi. Sonrasında XRP, 22 Haziran’da 0,5055 dolara yükseldi.

Ripple ayrıca, iş modelinin bir token’ a bağlı olmadığını göstermek için XRP ile hiçbir ilgisi olmayan ödeme ürünlerini öne çıkarmayı planlıyor.

Şirket XRP’den çok önce oluşturuldu

Şirketin ayrıca, Ripple markasının XRP’ nin oluşturulmasından yıllar önce var olduğunu ve şu anda Ripple ile hiçbir ilgisi olmayan kripto piyasalarında sağlıklı bir likiditeye sahip olduğunu ortaya koyması bekleniyor.

Şirketin, XRP’nin genel ticaret hacmine kıyasla yerel varlığının rutin satışlarının çok düşük olduğunu iddia edeceği bildiriliyor.

Ayrıca Ripple, XRP satışlarının, alıcılar Ripple’dan satın aldıklarını fark etmeden yapıldığını iddia edecek. Bu, şirketin inandığı ve kendi başına işlemin bir yatırım sözleşmesi olamayacağı anlamına geliyor.

Davayla ilgili ön duruşma konferansı 22 Şubat’ta düzenlendi.

3 Replies to “XRP KENDİSİNİ NASIL SAVUNACAK”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.