slp coin nedir

SLP (SMOOTH LOVE POTİON) NEDİR VE AXİE İLE BAĞLANTISI AXİE NEDİR

Smooth Love Potion slp projesi nedir. Axie Infinity’nin oyun içinde kullanılan ürünü Smooth Love Potion (SLP) coin, kripto para piyasasında büyük ilgi görüyor. Özellikle blok zinciri oyunlarını oynayan kripto para severler tarafından daha fazla konuşuluyor ve alınıp satılıyor Smooth Love Potion hakkında daha detaylı bilgiler alt metinde bulunuyor.

Kurucusu :Trung Nguyen
Kuruluş yılı: 2020
Blok zinciri: Ethereum
Sözleşme: https://etherscan.io/token/0xCC8Fa225D80b9c7D42F96e9570156c65D6cAAa25
Toplam arzı: Belirsiz
Dolaşımdaki arzı net güncel: 3.587.456.503 Smooth Love Potion (SLP)
Piyasa değeri : 36.535.111 milyon $ dolar (30.01.2022)
En düşük fiyat: 0,009543 $ dolar
En yüksek fiyat: 0,4191 $ dolar
Projenin amacı: Dünyanın en çok oynanan blok zinciri tabanlı oyunu Axie Infinity’de karakterlerin gelişimi için yaratıldı.
Kullanım alanları: Oyun sektörü, Metaverse, NFT’ler

Smooth Love Potion (SLP) coin nedir?
Kurucusu Trung Nguyen olan Axie Infinity, Smooth Love potion gücünü artırmaya yardımcı olan blok zinciri tabanlı bir oyundur. Axie’s ise, bu görünür dünyada toplanabilen, beslenebilen, eğitilebilen ve nihayetinde savaşta kullanılabilen dijital bir hayvandır. Smooth Love Potion (SLP) da, Ethereum blok zincirinde var olan, Axie Infinity adlı Metaverse oyununda bulunan bir tür kripto paradır. Kullanıcıların oyundaki tahsil edilebilir dijital yaratıklar olan Axies’i üretmelerini sağlamaktadır.

Smooth Love Potion slp projesi nedir?

Ethereum blok zincirinde bulunan Axie Infinity projesinde , oyuncuların tabiri ile kullanıcılara rüya oyunu yaratmayı sağlıyor. Axie Infinity, 2021 yılında damga vuran projelerden biri oldu. ERC-20 tabanlı bir token olan Smooth Love Potion, Axie Infinity oyunundaki talebi karşılamak için oluşturuldu.

Axie Edge, Smooth Love Potion (SLP) oyun token’ını yarattı. SLP, Ethereum ağı üzerine kuruludur ve ve bu ağ üzerinde olmasıyla birlikte Uniswap likidite havuzundaki varlığı, hem oyun hem de DeFi alanlarına girmesine izin sağlanıyor.

OYUN İÇERİSİNDE Kİ AVANTAJLARI

7x (kata) kadar Axie’s karakterlerini üretme yeteneği sağlaması.
Belirli seviyelere ulaşan kullanıcılar teşvik almaya hak kazanır.
Uniswap ,Binance gibi DeFi borsalarında token’ların alıp satmanıza olanak tanır.


SLP Coin, Axie Infinity’de Axie’s adı verilen karakterlerin sürdürülebiliriği için kilit bir rol oynar. Oyunda her bir Axie’yi düzgün bir şekilde yetiştirmek için belirli miktarda iksir gerekir. Her iki ebeveynin cins sayıları, her bir üremenin maliyetini etkiler. Aritmetik olarak bir ebeveynin tür sayısı yüksekse, onları yetiştirmek için daha fazla iksir gerekir. Bunun için de doğal olarak oyunun token’ı SLP bulundurulması sağlanıyor. Axies en fazla yedi kez yetiştirilebilir ve yedinci cins 2.100 SLP’ye mal olur. Bu limit, piyasada hiperenflasyonu önlemek için vardır.


AXİE NEDİR
Axie Infinity, Ethereum tabanlı kripto para birimi AXS (Axie Infinity Shards) ve SLP (Smooth Love Potion) kullanan Vietnam da bulunan oyun stüdyosu Sky Mavis [1] tarafından geliştirilen NFT tabanlı bir çevrimiçi video oyunu Mayıs 2021’de en pahalı NFT koleksiyonu unvanını almıştır.

AXİE DETAYLI BİLGİLER
Blok zinciri: Ethereum
Sözleşme: https://etherscan.io/token/0xbb0e17ef65f82ab018d8edd776e8dd940327b28b
Toplam arzı: 270.000.000 AXS
Dolaşımdaki arzı: 60.907.500 AXS
Piyasa değeri : 3.283.726.775,38 $ dolar (30.01.2022)
En düşük fiyat: 0,1234 $ Dolar
En yüksek fiyat: 165.37 $ Dolar
Güncel fiyat (30.01.2022) : 53,71 $ Dolar


Axie Infinity, “Axies” karakterleri ile oynanan bir video oyunudur. Yeni oyuncuların oynamaya başlamak için en az üç AXS satın alması gerekir. Oyunun piyasaya çıkmasından on sekiz ay sonra şirket, bir oyuncunun oyunda ortalama 400 $ dolar harcadığını tahmini bulunmaktadır.

Oyun, katılımcıların Binance’de Ethereum tabanlı bir kripto para birimi olarak işlem gören bir jeton kazanabilecekleri “kazanmak için oyna” modeli (“oynadıkça kazan” modeli olarak da adlandırılır) kullanır. Oyuncular ayrıca oyun içi varlıklarını NFT olarak değiştirebilirler. Axie Infinity, kullanıcıların sahip oldukları tokenleri on dört günde bir nakite çevirmesine olanak tanır. Bu kazanma modeli, Ponzi piramidinin bir biçimi olarak tanımlanmıştır.


2019 ocak ayından itibaren, stüdyo oyunda sanal arazi de satın alınabileceğini açıklayarak yeni bir güncelleme getirildi.


Haziran 2021’de bir pandemi dolayısı ile kapanma sırasında CNBC, Filipinler’deki çoğu kişinin oyunu ana gelir kaynağı sağlamak amacıyla oynadığını bildirdi. Ağustos ayında Filipinler Maliye Bakanlığı, Axie Infinity‘den elde edilen gelirin vergiye tabi olduğunu açıkladı ve SEC ile BSP’nin kripto para birimini yasal bir para birimi veya menkul kıymet olarak kabul edilmesini önerdi.

4 Replies to “SLP (SMOOTH LOVE POTİON) NEDİR VE AXİE İLE BAĞLANTISI AXİE NEDİR”

  1. Slp coin sayesinde ekstra gelir sağlama bilmesine şaşırdım bu bilgi için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.